İnternet Üzerinden Bedava Sms Göndermek 2017

Bu site sayesinde başka bi ülke numarasından bedava mesaj gönderebilirsiniz. Site buyrun:Kullanımıyla alakalı bişey yazmadım çok basit gelen ekrandan Turkey'i seçip numarayı yazıyoruz ve mesaj gönderiyoruz örnek: 5315231313

Şimdi, ücretsiz kısa mesaj göndermeye başlayabilirsiniz.

Ülke kodu
Bu listeden bir ad seçerek SMS göndermek istediğiniz ülkeyi seçin. Ekranınızda şu anda görünen sayfa SMS'inizin alıcının numarasını girmenizi gerektirir. Numarayı girmeden önce, listeden göz atan ülke kodunu değiştirmeniz veya üstteki arama çubuğuna ülke adını yazmanız gerekir. Ülkeler alfabetik sırayla listelenir. Bu listeden bir ad seçerek SMS göndermek istediğiniz ülkeyi seçin.

Alıcının numarasını girin
Ülkeyi seçtikten sonra, aşağıda verilen alanda ülke kodunun değiştiğini göreceksiniz. Alıcının numarasını girmeniz, doğru olup olmadığını kontrol etmeniz ve altındaki 'İleri' düğmesine basmanız gerekir.

Metni gönder
Tek bir mesajda yalnızca 140 karakter girmenize izin verildiğini göz önünde bulundurarak, iletişim kurmak istediğiniz mesajı girin. Alıcıların kendileriyle kimlerin iletişim kurduğunu kolayca belirleyebilmesi için adlarının her mesajın sonuna yazılması önerilir. Sonra, bir robot olmadığınızı doğrulamak için aşağıdaki onay kutusunu tıklayın. Doğrulama tamamlandıktan ve bir onay işareti göründükten sonra 'Metin Gönder' düğmesine tıklayın.

Durumunu kontrol et
Mesajınız derhal alıcının numarasına aktarılır ve sayfada sözü edilen mesajın ilerleme durumu gösterilir. 60 saniye bittikten sonra, alıcının numarasına teslim edilip edilmediğini doğrulamak için bu mesajın durumunu kontrol edebileceksiniz. Başarıyla teslim edilirse, bir teslimat mesajı otomatik olarak görüntülenir.

Başlangıca Dön
'İleri' düğmesini tıkladığınızda, bu hizmeti kullandığınız için size teşekkür eden bir mesaj gönderilir ve ana sayfaya geri dönmenizi sağlayan, görünür hale gelen bir 'Başa Dön' düğmesi olur.

globfone bedava sms göndermek 2017,bedava globfone ücretsiz sms gönderme yöntemi,ücretsiz web sitesi üzerinden bedava sms yollamak
İnternet Üzerinden Bedava Sms Göndermek 2017 İnternet Üzerinden Bedava Sms Göndermek 2017 Reviewed by Metin Bedir on 17:58:00 Rating: 5

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları

1. Her yorum gönderen kişi, kendi gönderdiği yorumdan sorumlu olmaktadır.

2. Yazı ile herhangi bir ilgisi bulunmayan yorumların onaylanmadığını belirtmek isteriz.

Blogger tarafından desteklenmektedir.