Samurai II: Vengeance v1.3.0 APK indir

Samurai II: Vengeance v1.3.0 APK Google Play'de 12 TL olan bu oyunu cep telefonlarınıza ücretsiz bir şekilde indirip oynayabilirsiniz.

Samurai II: Vengeance v1.3.0 APK İndirme Linkleri Aşağıdadır;

(HİLELİ) Samurai 2 Vengeance v1.3.0 MOD APK İNDİR – 49MB

(HİLESİZ) Samurai 2 Vengeance v1.3.0 FULL APK İNDİR – 49MB

IOS versiyonu onun stilize manga grafikler ve hızlı, kanlı oyun için eleştiriler alırken, Tegra tabanlı Android telefonlar ve tablet için Samurai II daha görsel çarpıcı grafik ve cilalı oyun sunuyor.

Samurai: Warrior Yolu Apple tarafından 2009 yılının En İyi Oyunları özellikli oldu - Samurai II odaklı bir kalkınma yılı aşkın tarafından destekli bir gerçek halefi olduğunu. Genel üretim değerleri ve kısır eylem konsol 3D Brawlers ile eşit Samurai II koydu. Ekran Samurai II adalet yok - akışkan eylem saniyede 60 kare hızında çalışan görülmelidir.

Ama tek başına görünen bir oyun taşımak olmaz - geliştiriciler boyunca fan geri bildirim ve gelişmiş oyun dinledi. Yeni bir sanal d-pad ile, dinamik kamera, çevre bulmaca, tuzaklar, ve kısır yeni düşmanlar, Samurai II kesmek için yepyeni bir deneyim 'n' halindeyken oyun çizgi.

Samurai II savaş yakılmış kırsal genelinde intikam için bir arayış Daisuke gönderir. Ölüler efsanevi Isle bir uçan kale için bir gemicilik köyünden, samuray onun ezeli düşmanı Orochi avlamak için hiçbir şey duracaktır. Onun İntikam alacak?

Samurai II: Vengeance v1.3.0 APK ÖZELLİKLERİ:

★ Sezgisel sanal joystick Eğer ekranı kaydırarak değil, kötüleri kadar dilimleme konum sağlar.

★ Dinamik kamera eylem odaklı tutarken çeşitli ekleyerek, her karşılaşma için iyi bir perspektif bulur.

★, Zaman çabuk ve kanlı savaş dizileri!
- Yeni silah wielding ve benzersiz yetenekleri spor ekrandaki düşman savaş ordularını.
- Çevik kalın ve saldırıları planlamak - tehlikeden yolumdan rulo ve grev önce Samurai Archer gibi değişiyordu düşmanlarını ortadan kaldırmak.

★ Geliştirilmiş oyun yeni özellikler içerir.
- Çevresel bulmaca çözün, tehlikeli tuzaklardan kaçınmak ve yararlı öğeleri keşfetmek.
- Kavga üzerinde - endişe etmeyin, mücadele platforming bir arka koltuk alır asla veya getirme araştırıyor.

★ RPG öğeleri yetenekli oyuncuları ödüllendirmek -, Samurai sağlığını yükseltmek yeni saldırı tarak satın almak ve yıkıcı seviyelere onları yükseltin.

★ Düzeyleri arasında, muhteşem bir anime tarzı çizgi paneller orijinal elle çizilmiş sanat eserleri ile samuray masal anlatmak.

★ Yeni hayatta kalma modu becerilerini bilemek hardcore oyunculara bir puan saldırı modu vererek, düşman dalgalarına karşı samuray çukurlar. Birinde iki oyun!

★ Tüm Tegra 2 Cihazlar saniyede 60 kare çalıştırır

★ konsol oyunları ile eşit Gelişmiş AI sistemi. Hedef Odaklı Eylem Planlaması mimarisi birçok PC, PS3 ve Xbox 360 oyun kullanılır.

★ Samurai II mobil cihazlarda kullanılabilir son teknoloji, Unity 3D 3.2 motor üzerinde geliştirilmiştir.

★ Orijinal film müziği klasik - samuray film tarzında, yumuşak müzik savaşın ısı ile oluşturur.android, android oyun indir, apk indir, samurai 2 vengeance 1.3.0 apk, samurai 2 vengeance 1.3.0 hack apk, samurai 2 vengeance 1.3.0 karma hack, samurai 2 vengeance 1.3.0 karma hile apk, samurai 2 vengeance 1.3.0 mod apk, samurai 2 vengeance android hack, samurai 2 vengeance android hile, samurai 2 vengeance apk, samurai 2 vengeance hack, samurai 2 vengeance hack apk, samurai 2 vengeance hileli apk, samurai 2 vengeance para hile, samurai 2 vengeance sınırsız karma hile Samurai II: Vengeance 1.3.0 APK , Samurai II: Vengeance Apk , Samurai II: Vengeance v1.3.0 APK .
Samurai II: Vengeance v1.3.0 APK indir Samurai II: Vengeance v1.3.0 APK indir Reviewed by Metin Bedir on 21:10:00 Rating: 5

1 yorum:

  1. Harika Sorunsuz çalışıyor. Çok keyifli. Grafik tablette bile gayet iyi.

    YanıtlaSil

Yorum Kuralları

1. Her yorum gönderen kişi, kendi gönderdiği yorumdan sorumlu olmaktadır.

2. Yazı ile herhangi bir ilgisi bulunmayan yorumların onaylanmadığını belirtmek isteriz.

Blogger tarafından desteklenmektedir.