Vova Uygulamasından Ücretsiz Ürün Kazanın

Beyler günlerdir vova reklamları görüyorsunuz. Kısaca özetlemek gerekirse aliexpress gibi çinden ürün satan bir firma. Üye toplamak için muhteşem bir kampanya ile karşınızda. Referanslı linkle üye olanlara ve üye kazandıranlara birer hediye yolluyor.Sizin gerçek kişi olup olmadığınızı anlamak için ödeme istiyor ama 2 cent çekip geri iade ediyorlar (defalarca ürün aldım hepsini iade ettiler) Her gün süper hediyelerle karşımıza çıkıyor. Dün (2.11.18) akıllı saat veriyorlarken bu gün 64 gb'lık usb bellek göze çarpıyor. Bunun dışında bir çok ürün sizleri bekliyor. 

Yapmanız gerekenler;
1) Referanslı linkle kayıt ol
2) Vova'nın uygulamasını kur
3) Uygulamada giriş yaptıktan sonra 0 dolarlık ürünler kısmına gir. 
4) Ürünlere bak istediğini sipariş ver de. Adres gir, kredi kartı bilgisi gir tamamdır.

Referanslı linkten üye olursanız her ikimizde ücretsiz Ürün Kazanacaz.


Sizin için VOVA'da harika ücretsiz ürünlerim var! Acele et! Şimdi birini seç! https://rr.beatwish.com/v1/share?link_code=NTY3NTU=

Önemli NOT: Lütfen aynı cihaz vs den tekrar tekrar üyelik açıp aynı karttan ödemeler yapmayın. Bu tip durumlarda yorumlarda gördüğümüz kadarıyla siparişler iptal ediliyor. Ben 3 gündür 20'yi geçkin sipariş verdim bunlardan hiç birisinde fake hesap açmadım ve farklı bir kredi kartı kullanmadım. İptal edilen bir tane ürünüm yok. Hile yapmak hem ahlaki değil hem de boşuna kazandığınız 1 hakkın ölmesine yol açıyor. İsteyenlere ekran görüntüsü de atabilirim. 

Bol kazançlar..

Yav birde 5-6 arkadaşınızı üye edin çok mu zor. ben bi 10 kadar arkadaşımı üye ederek bedavadan 10 ürün daha aldım.

Vova Uygulaması Ücretsiz Ürünler;
 

Ücretsiz Haklarımdan 1 Tane Kulaklık Siparişi Verdim. :)


vova karşılıklı referans ile kayıt ol ücretsiz ürün kazan,ücretsiz ürün almak vova uygulaması ile bedava ürün,vova android ücretsiz ürün almak,vova uygulaması ücretsiz ürün nasıl alınır?
Vova Uygulamasından Ücretsiz Ürün Kazanın Vova Uygulamasından Ücretsiz Ürün Kazanın Reviewed by Metin Bedir on 13:52:00 Rating: 5

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları

1. Her yorum gönderen kişi, kendi gönderdiği yorumdan sorumlu olmaktadır.

2. Yazı ile herhangi bir ilgisi bulunmayan yorumların onaylanmadığını belirtmek isteriz.

Blogger tarafından desteklenmektedir.